شبکه های اجتمائی

اینستاگرام ابزار ویرایش “Reels” را برای رقابت با TikTok آزمایش می کند

اینستاگرام در حال آزمایش مجموعه جدیدی از ابزارهای ویرایش ویدیو در دوربین Stories خود با نام “Reels” است. این مورد برای ساخت کلیپ های ویدیویی 15 ثانیه ای به یک بایت صدا انتخاب شده از موسیقی است که به راحتی با هشتگ قابل کشف است و یا استفاده از صدا از کلیپ های دیگر ، دقیقاً مثل آنچه شما می توانید با TikTok انجام دهید.

طبق گفته اینستاگرام Reels از Tiktok متفاوت خواهد بود ، کاربران اینستاگرام می توانند آهنگ های محبوب را بارگزاری کنند یا از سایر فیلم ها صدا بردارند و تصاویر جدیدی را به موسیقی یا کلمه گفتاری مانند همگام سازی لب ضبط کنند. Reels همچنین مجموعه ای از ویژگی های ویرایش جدید مانند زیرنویس های به موقع (یکی دیگر از ویژگی های محبوب TikTok) ، انتقال ویدیوی جدید و جلوه های ویژه را ارائه می دهد که تعداد بیشتری از آنها بعداً ارائه می شود.

اکنون ، ریلز بدون محدودیت زمانی برای سایر بازارها در برزیل مورد آزمایش قرار می گیرد ، نحوه ساخت TikTok و نحوه مصرف محتوا ذاتاً با اینستاگرام متفاوت است. تعجب می کنیم که آیا کاربرانی اینستاگرام هرگز به سبک wackier ، غیررسمی تر ، اما اغلب سرگرم کننده مطالب عادت می کنند یا فقط به استفاده از Boomerang می چسبند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن