شبکه های اجتمائی

اینستاگرام قابلیت پنهان کردن لایک پست را در آمریکا تست می کند

اینستاگرام از آوریل در حال آزمایش تغییراتی در پلتفرم خود است ، قابلیت پنهان کردن لایک های پست در اینستاگرام تغییرات اصلی است که در حال آزمایش میباشد. این آزمایش در کانادا آغاز شد و به شش کشور دیگر گسترش یافت که شامل ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، برزیل ، استرالیا و نیوزلند است. اکنون ، این شرکت در حال گسترش این آزمایش به ایالات متحده است.

این اعلامیه از طریق رئیس اینستاگرام به دست آمد ، Mosseri گفت که این آزمایش از هفته آینده در ایالات متحده آغاز می شود و تعداد موارد مشابه از طرف برخی از کاربران از بین می رود ، تعداد لایک برای ارسال کننده پست قابل مشاهده خواهد بود و عموم نمی تواند تعداد لایک را ببینند.

اینستاگرام با پنهان کردن تعداد لایک ها از پست ها ، “پیروان شما را می خواهد روی آنچه به اشتراک می گذارید تمرکز کنند ، نه تعداد بازدیدهای شما.”

این تغییر مطمئناً مورد استقبال کسانی خواهد بود که به یک محیط بدون استرس و بدون اضطراب در رسانه های اجتماعی اعتقاد دارند. اما ، مطمئناً تأثیرگذارها را روی این سیستم عامل ناراضی خواهد گذاشت ، زیرا احتمالاً روی درآمد آنها از این بستر تأثیر می گذارد ، زیرا تعداد موارد مشابه در یک پست معمولاً به عنوان معیار عملکرد در شبکه های اجتماعی استفاده می شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن