گجت ها

فناوری شارژ سریع بعدی Realme را می توان SUPERDART نامید

نبرد برای برتری شارژ سریع تلفن همیشه همیشه در جریان بوده است ، هرچند هرگز در مقیاس کاملاً مطلوبی که اکنون باریده است ، نیست. در حال حاضر ، این عنوان توسط Oppo و Reno Ace برگزار می شود و با فناوری 65W SuperVOOC 2.0 Flash Charge قادر به دستیابی به 4000 میلی آمپر ساعت از صفر تا کامل در 30 دقیقه است. با این حال ، شیائومی ، از جمله دیگر ، ممکن است در حال حاضر بهترین راه را داشته باشد ، که به طور بالقوه با خط تولید گل سرسبد Mi 10 و به طور خاص یک شارژر 66W (11V ، 6A) ، اخیراً مجوز آن را گرفته است.

با این حال ، گفته می شود که محصول خرده فروشی Xiaomi 66W دوم یک نوع فناوری شارژ سیمی 100W است که این شرکت در ماه مارس دوباره به بازار عرضه کرد. ظاهرا ، 66W تمام Xiaomi در حال حاضر آماده است تا به کاربران واقعی سوق دهد. اما با وجود 100W که از نظر تئوریک ثابت شده است ، مسابقه به طور قطع ادامه خواهد یافت. این حرکت اوپو اکنون است و با نگاه به چیزها ، قهرمان فعلی برای کسب عنوان خود می جنگد. یا حداقل این چیزی است که ما در رابطه با مارک تجاری جدید SUPERDART از کارخانه شایعات شنیده ایم.

به نظر می رسد که در حال حاضر توسط Realme در حال ثبت اختراع است ، بنابراین ما واقعاً نمی توانیم با اطمینان بگوییم که در ابتدا فناوری پاپ آپ را مشاهده خواهیم کرد یا تحت عنوان بازاریابی قرار دارد. با توجه به اطلاعات معتبر صنعت Mukul Sharma ، با این حال ، SUPERDART و فناوری در پشت آن پاسخی مستقیم به راه حل شارژ 100W شیائومی هستند. و در مورد شارژ سریع صحبت می کنیم ، ما کاملاً مطمئن نیستیم که کجا داخل بدن 120W Super FlashCharge ، اعلام شده در ماه ژوئن ، در همه این موارد قرار دارد و تا چه اندازه در حال توسعه است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن