گجت هاگوشی

قابلیت جدید جست و جور تصاویر بر اساس کلید واژه ها در گلکسی S10

بروزرسانی سامسونگ گلکسی S10 به شما امکان می دهد تصاویر را بر اساس کلید واژه ها جستجو کنید

سامسونگ به روزرسانی ماهانه دیگری را به کاربران Galaxy S10 منتقل کرده و برخی از ویژگی های منحصر به فرد را برای صاحبان گلکسی نوت 10 به ارمغان آورده است. اکنون ، برنامه گالری از جستجوی کلمات کلیدی پشتیبانی می کند.

به روزرسانی برنامه Gallery بیش از 200 مگابایت حجم دارد و مقداری موتور هوش مصنوعی را با آن به ارمغان می آورد. این به تدریج آنچه را که در عکس های شماست یاد می گیرد و به شما امکان می دهد کلمات را جستجو کنید. این یک ویژگی جدید به تنهایی نیست ، اما یک ویژگی بار اول برای صاحبان Galaxy S10 است. می توانید از کلماتی مانند “گربه ها” ، “طبیعت” استفاده کنید ، اما می توانید با رنگ و یا مکان نیز جست و جو کنید.

ویژگی های جدیدی نیز به Wifi این گوشی اضافه شده است ، پیشرفت Wi-Fi را Auto Hotspot می نامند – هنگامی که به تلفن Hotspot Mobile در Galaxy Galaxy اجازه دهید ، سایر دستگاه های سامسونگ موجود در این شبکه به طور خودکار متصل می شوند ، با توجه به اینکه در یک حساب سامسونگ یا خانواده قرار دارند.

همچنین یک ویژگی Media & Devices در پنل اعلان وجود دارد که تمام دستگاههایی را که با تلفن هوشمند Galaxy خود وصل و وصل شده اند به شما نشان می دهد. این می تواند در مورد بلندگوها بسیار مفید باشد ، زیرا سامسونگ کنترل های رسانه ای را قرار داده است و شما می توانید بدون بلند شدن از مبل ، دستگاه صوتی خود را کنترل کنید.

همچنین عملکرد AR Doodle نیز وجود دارد که تاکنون برای تلفنهای سازگار با S Pen محفوظ است. سامسونگ همچنین نرم افزار سامسونگ DeX به روز شده را برای ویرایش بهتر فیلم بر روی کامپیوتر یا Mac به ارمغان آورد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن