گجت هاگوشی

مدل های Galaxy S11 سامسونگ دارای فوکوس خودکار لیزری خواهند بود

گلکسی S11 سامسونگ تعداد زیادی از دوربین های محرک تریپوفوبیا را در پشت خود دارد. برای اولین بار ، سامسونگ یک سیستم لیزر AF را اضافه می کند – همانطور که یخ جهان یاب اعلام کرد ، این حلقه کوچک در پایین سمت راست جزیره دوربین شلوغ است.

پیش از این سامسونگ به سیستم Dual Pixel AF سنسور تصویر اعتماد کرده بود. بنابراین ، چرا تغییر – آیا سنسور اصلی 108MP فاقد Dual Pixel AF است؟ ISOCELL Bright HMX آن را ندارد ، اما هنوز مشخص نیست سنسوری که سامسونگ از آن در پرچمداران خود استفاده خواهد کرد یا نه ، در هر صورت ، هر چهار دوربین دیگر ممکن است در فوکوس اتوماتیک به کمک نیاز داشته باشند ، و باعث می شود سیستم لیزر ارزش آن را داشته باشد. درست است ، در کل پنج دوربین وجود دارد – یا بهتر است تعداد Galaxy S11 + چه تعداد داشته باشد.

در مورد سایر اعضای دوربین های S11 ، Galaxy S11e همانطور که در رندرهای مبتنی بر CAD مشاهده می کنید ، دارای سه فیلمبرداری “فقط” خواهد بود. تعداد دوربین مدل S11 میانی هنوز مشخص نشده است. همچنین برای مشاهده بهتر بقیه گوشی می توانید از رندرهای Galaxy S11 + دیدن کنید.

به هر حال ، به نظر می رسد از آن دیافراگم های کوچک ، یکی از دو دوربین اضافی یک ماژول 3D ToF است (این به نظر منطقی می رسد – Note10 + دارای یک سنسور سه بعدی است ، خواهر و برادر غیر مجهز به آن نیست). هدف از دوربین پنجم نامشخص است ، اما احتمالاً قبل از مدت طولانی در یک نشت آن آشکار خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن