گوشی

Galaxy Fold 2 در یک عکس زنده ظاهر شد ، Galaxy S11 را می توان S20 نامید

یکی از مشهورترین فاش کننده های سامسونگ ، Ice Universe ، اخیراً سه نشت غیرمنتظره را در مورد دستگاه های پرچمدار پیش بینی شده سامسونگ در سال 2020 توئیت کرد. اولین مورد در مورد Galaxy S11 است که می تواند به Galaxy S20 تغییر نام دهد و نشانگر آغاز دوران جدیدی است. / دهه در سال 2020. این ، به نوبه خود ، می تواند به معنای آن باشد که S20 از سری S10 ارتقا قابل توجهی خواهد داشت.

از همه مهمتر ، با این وجود ، Ice Universe عکسی نیز منتشر کرد که از یک گوشی هوشمند قابل تاشو به سبک تمام سبک بهره می برد که مطابق با شایعات اخیر Galaxy Fold 2 است. Leakster اضافه می کند که شایعات مربوط به Fold 2 با استفاده از یک ماده شیشه ای بسیار نازک متفاوت در واقع صحت دارد. به این ترتیب صفحه نمایش صاف تر ، باریک تر و دارای چین و چروک کمتر یا اصلاً وجود دارد ، زیرا پلاستیک نیست بلکه شیشه است.

با استفاده از تصویر نزدیک ، UI مانند One UI 2.0 سامسونگ به نظر می رسد و همچنین دارای یک طراحی سوراخ پانچ محور است. البته ، این می تواند جعلی باشد ، اما این همه ما اکنون داریم و Ice Universe به ندرت در مورد شایعات مربوط به سامسونگ اشتباه نکرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن